Okulary męskie Tisard + szkła + montaż M053

Dostępność: SPRZEDANY (zapytaj o dostępność na zamówienie)
Cena: 255,00 zł 255.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Tisard
Kod produktu: M053

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest męska oprawa okularowa Tisard z plastikowymi soczewkami z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną. Soczewki instalowane zgodnie z receptą przez optyka. Front oprawy wykonano z tworzywa. Zauszniki z tworzywa mocowane za pomocą elastycznych zawiasów typu fleks. Kolory występujące w oprawie: grafitowy.

.

Soczewki to produkt polski z renomowanych Jeleniogórskich Zakładów Optycznych (JZO). Posiadają certyfikat Wyrobu Medycznego Klasy I (najwyższej), spełniają normy International Standard Organization (ISO) oraz Polskiej Normy (PN).  Dla potwierdzenia oryginalności Klient otrzymuje opakowania po zainstalowanych w oprawie soczewkach.

Do okularów dodaję bezpłatnie etui i ściereczkę z mikrowłókien.

.

Tylko 2 kroki do zakupu kompletnych okularów.

.

1) Sprawdź wymiary oprawy, które pomogą dopasować jej wielkość do obrysu twarzy. Sposób wykonania pomiarów według zdjęcia z galerii.

Zalecam porównanie z wymiarami okularów używanych aktualnie.

.

A - szerokość tarczy (wymiar po wewnętrznej części oprawy, rozmiar szkła) - 52 mm

B - wysokość tarczy (wymiar po zewnętrznej części oprawy, całkowita wysokość oprawy) – 41 mm

C - szerokość mostka (wymiar od szkła do szkła na wysokości mostka) – 19 mm

D - szerokość oprawy (wymiar najważniejszy, od zewnętrznych części oprawy, wielkość oprawy) - 143 mm

E - długość zausznika (wymiar mierzony od frontu oprawy do końca zausznika przy typowympodgięciu końcówki - możliwość regulacji) - 153 mm

.

Szczególną uwagę proszę zwrócić na wymiary B i D, których zbliżona zgodność z aktualnie używanymi okularami daje pewność prawidłowego wyboru. Dopuszczalna tolerancja to +/- 5 mm. Pozostałe wymiary podajemy uzupełniająco, a dwa z nich jak długość zausznika E i szerokość mostka C zazwyczaj podlegają regulacji i dopasowaniu, co daje gwarancję wygody użytkowania zakupionych okularów.

.

2) Przed dokonanie zakupu podaj zapis z recepty według poniższego wzoru. Dla ułatwienia można skopiować treść, wkleić do wiadomości, a nastepnie uzupełnić dane z własnej recepty. Można również wykonać zdjęcie recepty lub jej skan i przesłać na e-mail: optykpodwysocki@gmail.com

.

OKO PRAWE:

sfera ....

cylinder (jeśli występuje) ....

oś (jeśli występuje) ....

OKO LEWE:

sfera ....

cylinder (jeśli występuje) ....

oś (jeśli występuje) ....

PRZEZNACZENIE SOCZEWEK:

do stałego noszenia ....

do czytania ....

ODLEGŁOŚĆ ŹRENIC nazywana także PD ....

.

Jeśli na recepcie brak pomiaru odległości źrenic można go wykonać samodzielnie wg zamieszczonego zdjęcia z galerii.

.

Istnieje także możliwość montażu innych soczewek okularowych takich jak np. wysokoindeksowe o mniejszej grubości, soczewki fotochromowe lub barwione. W przypadku decyzji zakupu innego typu soczewek okularowych, Klient automatycznie rezygnuje z opcji gratisowej i montowane są te wybrane. Kwota za nowe soczewki jest doliczana do powyższej ceny oprawy. Gratisowych soczewek nie wyceniamy i nie odliczamy od sumy zakupionych produktów.

.

Jeśli jeszcze nie wiesz jakie soczewki wybrać nie zastanawiaj się i już teraz napisz. Nasz optyk chętnie we wszystkim pomoże i wskaże link do właściwego produktu, który uwzględni Twoje indywidualne oczekiwania.

W naszych soczewkach widzimy wyraźniej Twoje potrzeby...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl