Jak kupować?

 

1. Gdzie mam szukać "pierwszej pomocy" w zakupie?

 

Instrukcja zakupu szkieł okularowych z montażem do oprawy własnej zawarta została w opisie każdego produktu, tak aby wszystkie informacje były przejrzyste i zawsze "pod ręką". Natomiast czynności niezbędne do sfinalizowania zakupu ograniczyłem do minimum. 

Jednakże w przypadku pytań, nie zastanawiaj się. Już teraz napisz lub zadzwoń. W razie wątpliwości wskażę właściwy produkt, który uwzględni Twoje oczekiwania oraz poprowadzę przez wszystkie etapy.

Zakup szkieł okularowych z montażem do oprawy Klienta możliwy jest do zrealizowania nawet w sprzedaży internetowej "na odległość". Chętnie udzielę szeroko pojętej pomocy w tym temacie.

 

Link do: formularz kontaktowy sklepu

Kontakt email: optykpodwysocki@gmail.com

Kontakt telefoniczny, a także SMS-y lub MMS-y (od pon do sob w godz. 9.00 - 21.00):  tel. 607 571 437

 

2. Jak przesłać zapis z recepty?


Poniżej podaję parametry, które są istotne przy zamawianiu szkieł okularowych. Skopiuj, uzupełnij wykropkowane pola oraz wyślij w zapytaniu. Gdybyś jednakże chciał ułatwić sobie życie, wówczas proszę o przesłanie zdjęcia tej recepty na adres mailowy lub MMS-em (patrz powyżej) Ten sposób daje 100% gwarancji, że nie popełnimy błędu na tym etapie zamówienia.

 

OKO PRAWE:

sfera ....

cylinder (jeśli występuje) ....

oś (jeśli występuje) ....

OKO LEWE:

sfera ....

cylinder (jeśli występuje) ....

oś (jeśli występuje) ....

PRZEZNACZENIE SOCZEWEK:

do stałego noszenia ....

do czytania ....

ODLEGŁOŚĆ ŹRENIC nazywana także PD ....

 

3. Nie wiesz, które szkła okularowe wybrać?

 

W przypadku, gdy zastanawiasz się, które szkła okularowe będą dla Ciebie odpowiednie, nie zwlekaj i prześlij powyższy zapis z recepty, a otrzymasz kilka propozycji. Przedstawię w zależności od potrzeby ofertę: szkieł podstawowych, szkieł o średnim standarcie i szkieł klasy premium. Ułatwisz mi pracę jeśli podasz także typ potrzebnych szkieł:

 

- bezbarwne uniwersalne,

- cieńsze w wyższym indeksie, 

- fotochromowe o zmiennym zabarwieniu,

- przeciwsłoneczne barwione na stałe,

- do pracy przy komputerze,

- dla kierowców,

- dwuogniskowe.

 

Dostosuję ofertę do Twoich potrzeb.

 

4. Zakupiłem szkła z gratisowym montażem do oprawy własnej. Jak mam dostarczyć oprawę?

 

Oprawę należy bezpiecznie zapakować (najlepiej w sztywne etui) i wysłać dowolnie wybranym dostawcą przesyłek na adres: Optyk Podwysocki  ul. Łaska 3  98-220 Zduńska Wola.

Odbieramy również z paczkomatu InPost: ZDW01A  ul. Sieradzka 38  98-220 Zduńska Wola

 

 

5. Co robić kiedy na recepcie nie podano odległości źrenic?

 

Naprostszy sposób to pomiar przy pomocy drugiej osoby lub samodzielny przed lustrem. Pomiar najlepiej wykonać przezroczystą linijką według grafiki załączonej do galerii zdjęć każdego produktu.

W przypadku trudności z pomiarem lub gdy potrzebne będą dodatkowe parametry, będę się kontaktował z Tobą udzielając porady w tym względzie.

 

 

6. Nie wiem co dalej robić?

 

Pamiętaj, że przez cały proces zakupowy możesz na mnie liczyć. Udzielam niezbędnych porad, będac w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Także po zakupie dostajesz informację o przebiegu zamówienia oraz jego realizacji, a na koniec wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji zakupionych szkieł okularowych.

 

Jesteś w dobrych rękach. W naszych soczewkach widzimy wyraźniej Twoje potrzeby...

 

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl