Formy płatności

 

Przelewem online 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

   

.

 

 Przelew własny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do własnego banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia (należy wybrać InPost Kurier za pobraniem)

    

Odbiór osobisty

Po dokonaniu płatności za zakupiony towar istnieje możliwość odbioru w naszym salonie optycznym Optyk Podwysocki ul. Łaska 3 Zduńska Wola (woj. łódzkie) w godzinach pon-pt: 9.00-18.00 sob: 9.00-14.00. Opcja dostępna do zaznaczenia w trakcie realizacji koszyka zakupowego.

 

Raty mBank

mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

.

mRatydo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl